Bestsellery
Przewód poliuretanowy PU niebieski
Przewód poliuretanowy PU niebieski
1,19 zł 0,97 zł
mb
Przewód poliuretanowy PU transparentny
Przewód poliuretanowy PU transparentny
1,16 zł 0,94 zł
mb
Łącznik prosty wtykowy
Łącznik prosty wtykowy
2,19 zł 1,78 zł
szt.
Złączka prosta wtykowa G1/4
Złączka prosta wtykowa G1/4
3,11 zł 2,53 zł
szt.
Przewód kalibrowany polietylen PE niebieski
Przewód kalibrowany polietylen PE niebieski
0,93 zł 0,76 zł
mb
Przewody poliuretanowe kalibrowane SANG-A
Przewody poliuretanowe kalibrowane SANG-A
2,26 zł 1,84 zł
mb
Trójnik wtykowy T
Trójnik wtykowy T
2,71 zł 2,20 zł
szt.
Wąż zbrojony wzmacniany
Wąż zbrojony wzmacniany
3,43 zł 2,79 zł
mb
Łącznik prosty redukcyjny wtykowy
Łącznik prosty redukcyjny wtykowy
2,59 zł 2,11 zł
szt.
Wąż zbrojony transparentny
Wąż zbrojony transparentny
2,58 zł 2,10 zł
mb
Baza wiedzy
O firmie

 

Firma PS Automatyka Powstała w 2014 roku w Gdańsku w całości z Polskiego kapitału. Dzięki naszej pracy i profesjonalnemu podejściu do Państwa problemów zyskaliśmy zaufanie tysięcy firm, za co dziękujemy.

Specjalizujemy się w dziedzinach pneumatyki, automatyki przemysłowej i hydrauliki siłowej. Dostarczamy również pozostałe rozwiązania dla działów utrzymania ruchu firm produkcyjnych.
Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju, jak również za granicą, m.in. Norwegia, Czechy, Węgry.
Jako firma odpowiedzialna społecznie wspieramy wiele inicjatyw charytatywnych takich jak schroniska dla zwierząt.

Podstawą działalności firmy są doświadczeni pracownicy – specjaliści w swoich dziedzinach. Jeśli macie Państwo problem z doborem elementu, poszukujecie zamienników dla posiadanych produktów - chętnie pomożemy i doradzimy. 

Dzięki pełnemu zaangażowaniu zdobyliśmy uznanie wielu firm zarówno tych mniejszych, jak i największych w swojej branży. Naszym głównym celem jest zapewnienie najwyższego standardu kompleksowej obsługi.

Wiemy, jak istotny jest czas realizacji oraz jakie wymagania co do niezawodności są przed nami stawiane i staramy się im sprostać. Posiadamy własne magazyny, a w nich niemal 100 000 pozycji, co pozwala nam zapewnić ekspresową realizację zamówień.

Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na produkty najwyższej jakości przy zachowaniu ekspresowego czasu realizacji - było rozpoczęcie produkcji siłowników pneumatycznych w 2018 roku. Posiadamy także własny dział technologiczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać również nietypowe aplikacje.

Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno jakość dostarczanych przez nas produktów, jak i wsparcie, które zapewniamy, nie zawiodły zaufania, którym nas obdarzono. Obiecujemy, że każdy problem postaramy się rozwiązać na czas.

W 2016 roku otrzymaliśmy certyfikat „Rzetelna Firma”, który potwierdza naszą uczciwość i etykę w biznesie.
W 2018 roku wprowadziliśmy wiele zmian, jako odpowiedź na rosnące potrzeby rynku otworzyliśmy sklep internetowy, który w zautomatyzowany sposób znacznie przyspiesza realizację Państwa zamówień.
W 2020 roku został nam przyznany certyfikat "Firma Godna Zaufania", gdyż realizacja Państwa zamówień przebiega wzorowo, co potwierdzają opinie w Internecie.
W 2021 roku ponownie otrzymaliśmy certyfikat "Firma Godna Zaufania" potwierdzając tym samym, że nieprzerwanie staramy się sprostać, jak i wyznaczać najwyższe standardy obsługi.
W 2022 roku potwierdziliśmy po raz kolejny, że wzorowo zobowiązujemy się z zapewnienia Państwu najwyższego poziomu obsługi otrzymując certyfikat "Firma Godna Zaufania" już trzeci rok pod rząd. Rok ten przynosi również rozszerzenie naszej oferty elektrozaworów i złączy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium